Podpora starostky potěší

přidáno: 6. 2. 2013 5:26, autor: Zuzana Nevěřilová   [ aktualizováno 20. 2. 2013 7:52 ]
Naše starostka, paní Klára Liptáková je velmi výraznou osobností Obřan a Maloměřic. A když to píšu, znamená to, že naši starostku skutečně nikdo nepřehlédne.

Naštěstí pro nás má paní starostka k hudbě kladný a aktivní vztah. Nějakou dobu zpívala ve sboru Boni Discipuli, než ji starosti o starostování znemožnily pokračovat. Dnešní schůzka ohledně podpory ObrFestu se proměnila v mozkovou bouři (anglicky brainstorm), ve které pršely naše a starostčiny nápady. Musíme si dát pozor, abychom vybrali z přívalové povodně nápadů ty nejlepší, protože ObrFest je jednodenní, přesněji jednoodpolední.

Když se řekne podpora, lidé myslí na peníze. Ne všechny podpory jsou ale peněžní, a přitom jsou užitečné. Co může obec nabídnout, aby peněz neubývalo na podstatné invetice? Paní starostka navrhla konkrétní formy mediální podpory, podporu v jednání s lidmi, které my neznáme, ale ona ano, a v neposlední řadě také duševní podporu. Když něco děláte a lidé vám drží palce, hned vás to víc baví. Nás to tedy baví.