Kudy k nám

Kudy nejlépe na ObrFest?

ObrFest se koná na okraji velkého Brna v malé městské části Brno-Maloměřice a Obřany.

MHD

Dojedete k nám autobusy 57 a 75. Pokud pojedete z centra, vystoupíte na zastávce Maloměřický most, pokud pojedete od Bílovic je lepší vystoupit na zastávce Proškovo náměstí, případně Maloměřický most. Po opuštění autobusu hledejte naši kozu, která vás dovede až na místo činu 😀

NA KOLE

Doporučujeme. Dopravu na festival na kole spojíte s krásným výletem kolem řeky Svitavy, a to buď od Bílovic nad Svitavou nebo od města. Až budete projíždět Cacovický ostrov, uvidíte úzkou lávku, dejte se po ní a naše koza vás opět dovede (doveze) do cíle.

AUTEM

Ať pojedete od Prahy, Bratislavy, Hradce Králové či jiných směrů, vždy točte volantem co nejvíce na sever. Z městského okruhu 42 odbočíte na silnici 374, směr Adamov a Bílovice nad Svitavou, a tam již na vás bude mávat naše koza a dopraví vás do místa určení 🙂 Parkování je zdarma v blízkosti areálu (před areálem firmy Feromat na ulici Slaměníkova a na ulici Slaměníkova)..

 

CAMP

Myslíme na vaše pohodlí a letošní novinkou je festival camp. Areál má své kapacity, proto, prosím, rezervujte místo v campu na obrfest@obrfest.cz.