Praktické informace

Praktické informace

Aktuální informace

Veškeré aktuální informace budou k dispozici u promo stánku v areálu.

Bezbariérový přístup

Areál festivalu ObrFest 2018 je bezbariérový.

Bezpečnost

Jelikož chceme, aby si každý návštěvník dopřál co nejkvalitnější a nejlepší kulturní zážitek, je důležité, aby všichni dodržovali základní pravidla nejen ve svém zájmu, ale i v zájmu ostatních účastníků festivalu.

  • Celý areál a blízké okolí bude hlídáno bezpečnostní službou.
  • Bezpečnostní služba má právo při vstupu kontrolovat platnost identifikačních náramků a také, zda do areálu nejsou vnášeny nebezpečné nebo nepovolené předměty.
  • Bez platné identifikace a při narušování poklidného průběhu festivalu mají pořadatelé a bezpečnostní služba právo vykázat účastníka z areálu a zamezit mu další vstup odebráním identifikačního náramku.
  • Pokud by se vyskytl problém s bezpečnostní službou, obraťte se přímo na hlavní pořadatele.

Co mít s sebou

Vstupenku, kterou před bránou vyměníte za identifikační pásku. Hodí se české koruny na nákup občerstvení či drobných výrobků. Podle počasí vhodné oblečení (pláštěnka je základ), deštníky nechejte doma, budete jimi obtěžovat ostatní účastníky festivalu.

Mazlíčci domácí

S pejsky, rybičkami ani jinými domácími mazlíčky nebude vstup do areálu povolen.

Naši nejdražší

Děti do 140 cm v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce mají vstup zdarma. Stejně tak mají vstup zdarma držitelé průkazu ZTP a jejich osobní asistent.

Občerstvení

Návštěvníci festivalu mají možnost zakoupit si občerstvení přímo v areálu. Veškeré nápoje u prodejních stánků budu vydávány do vratných kelímků, které obdržíte u stánků za vratnou zálohu 50 Kč. Povolen je i vstup s přiměřeným množstvím potravin a nealkoholických nápojů (max. 1× PET lahev do 1 litru na jednoho účastníka). Je zakázáno vnášet jakékoli skleněné nádoby. Prosíme, v našem i vlastním zájmu dbejte o pořádek a čistotu v areálu a využívejte odpadkové koše. Také vás chceme poprosit o třídění odpadu – pro plasty, tetrapacky a alu plechovky využívejte výhradně žluté pytle.

Otevírací doba areálu

pátek 15. 6. 2018
otevření areálu 14:30
zahájení produkce na ObrStage v 15:30
uzavření areálu cca ve 23:00

sobota 16. 6. 2018
otevření areálu ve 13:00
zahájení produkce na ObrStage ve 14:00
uzavření areálu v neděli 17. 6. 2018 cca v 01.30

Parkování

V průběhu festivalu parkujte prosím na vyhrazených parkovištích a v přilehlých ulicích na povolených místech.

První pomoc

Na festivalu bude zdravotní služba první pomoci. Bude umístěna po pravé straně vedle ObrStage.

Podmínky účasti

Pročtěte si prosím naše podmínky účasti na festivalu, ať se nikdo nemusí na nikoho zlobit 🙂

Ubytování

V areálu festivalu bude možnost přespat ve stanu. Kapacita je ovšem omezená, pokud budete chtít využít přespání, dejte nám, prosím, dopředu vědět, abychom Vám zajistili místo. Nejlépe na obrfest@obrfest.cz Přespání je zdarma. Je možné také využít hotely, penziony či ubytovny ve městě Brně. V blízkosti areálu naleznete hotel Zannam.